MÖBLER / Byråar, sekretärer / Hallbyrå 13327378

nr 1332 7378

Hallbyrå

1950/60-tal, Teak. Bredd: 53, djup: 30 cm, höjd: 62 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

350 kr

måndag 8 juni 2020
kl 19:07:13